TRENDY SS 2017

/
0 Comments
Z roku na roku zmieniają się trendy.  Każdy chce wyglądać "modnie"dlatego pokaże wam kilka trendów które będą obowiązywał w sezonie SS 2017. Mam nadzieję , że każdy z was znajdzie coś dla siebie.


1.Czapka z daszkiem jest nieodłącznym elementem każdej stylizacji. Kolejny sezon będzie królowała na ulicach. Osobiście uwielbiam czapki, zwłaszcza kolorową czapkę która doda charakter nawet najprostszej stylizacji.

2.Kolor żółty - od pewnego czasu pojawia się i znika w modowych zestawieniach. Tym razem wraca na wiosnę-lato i można ubierać go  od stóp do głów ale dla mniej odważnych wystarczy mały akcent w postaci żółtych skarpetek, t-shirt który doda kolorytu całej stylizacji.
3.Po raz kolejny  LATA 90. - sportowe bluzy z dużym logo.

4. T-shirt z nadrukami (napisami) - każdy z nas nosi takie koszulki na co dzień. W tym sezonie postaw na te  które pomogą pokazać odrobinę  twojej osobowości, pokaz przez to czym się interesujesz albo jakiego zespołu słuchasz.


5. Moro Moro - po raz kolejny będzie brylował na ulicach styl militarny. Moro mogą być spodnie, koszule, bluzki, marynarki a nawet buty. Szał na militaria nie minął i zostaje z nami na dłużej. Pasuję także do kolor czarnego, moro musi być nudno. Wybieraj dodatki albo stwórz total look.To moje TOP 5 trendów które przypadły do gustu mi najbardziej, w kolejnym wpisie pokaże wam najmodniejsze dodatki tego sezonu !

Brak komentarzy:

f